Wellness a kavárna

Wellness

Přímo v penzionu brzy najdete nově postavené wellness centrum pyšnící se moderním příslušenstvím a spoustou místa k relaxaci. Těšit se můžete na různé druhy saun z cedrového dřeva. Vybrat si budete moci ze soukromých saun s výběrem příjemných vůní, ale také například na velkou finskou saunu, ze které bude výhled přímo na přehradu. Svůj zasloužený odpočinek si užijete také poleháváním ve vířivkách nebo v relaxační místnosti.

Masáže

Využijte své dny odpočinku a pohody naplno a dopřejte si masáž dle přání přímo v penzionu. Prohlédněte si naši nabídku a vybírejte.

Jak se objednat?

Stačí se domluvit s paní masérkou na tel. čísle: +420 732 152 123.

Kavárna

Přímo u břehu Luhačovické přehrady a jen pár metrů od penzionu připravujeme kavárnu JAMAI CAFE.
Kávová zrnka, která si sami pražíme, si zde můžete vychutnat hned v několika podobách přípravy. Na kvalitní kávě si dáváme záležet, stejně jako na vybraných ingrediencích – námi připravené domácí sirupy pro ochucování nápojů si zamilujete! Jen u kávy však nezůstaneme.
Těšit se můžete jak na stálé nápoje a dobroty, tak i na sezónní speciality. V létě se osvěžíte milkshaky nebo zmrzlinou, na podzim si vychutnáte dýňové latte či kaštanové cappuccino, a v zimě Vás kromě zapáleného krbu zahřeje kvalitní sypaný čaj, svařák nebo punč.
Po celý rok zaženete žízeň různými domácími limonádami, točeným pivem a vybranými víny. Pokud budete mít chuť na něco ostřejšího, v nabídce najdete například kvalitní rumy, bylinnou z Lopeníku, slováckou slivovici a další.
Všichni ubytovaní hosté od nás navíc dostanou kartičku na nápoj v kavárně zdarma. Posezení na terase kavárny s výhledem na přehradu u dobré kávy musí zlákat každého, přesvědčte se sami ve fotogalerii.