Ubytování

Dům pro rodinnou rekreaci

Můžete se ubytovat v jednom z deseti pokojů nebo v apartmánu. Koncept penzionu jsme se snažili propojit s naší firmou, proto každý pokoj nese název a je designován ve stylu jednotlivé země, ze které pochází zrnka kávy. Každý pobyt pro Vás může být jedinečný, jelikož se místnosti liší taky ve vybraných barvách a doplňcích. Kdo by si například nechtěl užít pobyt v Brazílii s ochutnávkou pravé brazilské kávy? Pokud se u nás ubytujete alespoň na dvě noci, čerstvě upraženou zrnkovou kávu dané země si navíc odnesete domů také jako dárek. V celém penzionu je bezplatné připojení k Wi-Fi.


Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

Snídaně

Své ráno u nás můžete odstartovat bohatou snídaní formou bufetu, ze které si vybere opravdu každý. Je možné si ji přikoupit jak při rezervaci Vašeho pobytu, tak až na místě. Vychutnáte si ji buď ve vnitřních prostorech penzionu, nebo na prosluněné terase s výhledem na přehradu. Regionální pečivo dovážíme z nedaleké pekárny každý den, aby bylo pořád čerstvé. Snídani si můžete vylepšit míchanými vajíčky, kuřecími párečky, šunkami, sýry a zeleninou. Na své si přijdou také milovníci sladkého. Na stole najdete třeba tradiční slovácké koláče nebo domácí buchty, několikrát týdně se můžete těšit i na pravé vlčnovské vdolečky. Máme navíc vždy čerstvé ovoce, několik druhů marmelád, cereálie, jogurty a ovesné kaše. Samozřejmě nechybí naše káva, čaje, kakao a dva druhy džusů.


Snídaně se podávají v přízemí v čase:
7:30 – 9:30

Parkování a vývoz zavazadel

Pokud jedete autem, tak své vozidlo můžete zadarmo zaparkovat přímo pod penzionem. Jelikož se nacházíme v pěší zóně, parkoviště je omezeno počtem parkovacích míst. Z toho důvodu je počet míst na parkovišti omezen na deset (dvě řady po pěti vozidlech). Prosíme Vás o pochopení, co se vjezdu a parkování Vašich vozidel týče.
S těžkými zavazadly Vám pomůže výtah, nemusíte se s nimi tahat do schodů. Pro větší komfort můžete po vyložení zavazadel přejet na veřejné parkoviště u hráze. Nachází se zhruba pět minut pěší chůzí od penzionu, kde zaplatíte menší celodenní poplatek za parkování.

Parkování nelze rezervovat.

Kolárna

Prostor pro uskladnění Vašich kol najdete u vchodu do kavárny v zimní zahradě. Kola zde můžete volně skladovat po celou dobu pobytu. Kolárna je odemčená v otevírací době kavárny a poté se zamyká. Je neustále pod kamerovým dohledem, nicméně i přesto si doporučujeme přivést i vlastní zámky.

Klikněte na patro pro zobrazení půdorysu

image/svg+xml